Розсекречено японський хетчбек Infiniti Q30

21 июля 2015 - newsmoscow

Премиум-бренд компании Nissan, Infiniti, рассекретил свой новый роскошный хэтчбек Q30. Его виртуальная премьера состоялась в

Преміум -бренд компанії Nissan, Infiniti, розсекретив свій новий розкішний хетчбек Q30 . Його віртуальна прем"єра відбулася в глобальній мережі у вигляді поширення офіційного знімка і деяких подробиць про технічне оснащення автомобіля.
Як правило , після інтернет- дебюту живий показ автомобіля не примушує себе довго чекати, і Infiniti Q30 не став винятком - хетчбек буде показаний на автосалоні у Франкфурті, який , нагадує портал World Car Fans , відбудеться у вересні.
У розробці Infiniti Q30 активну участь брала німецька компанія Mercedes, яка надала хетчбеку платформу MFA , особливим чином модернізовану . У своєму первозданному вигляді вона зараз застосовується в автомобілях А - класу, точніше, в GLA і CLA . Також німці поділилися поруч менш глобальних технічних рішень зі своїми японськими конкурентами .
Одна з комплектацій Infiniti Q30 , якраз та, що відображена на знімку, має індекс 2.2d . Під капотом у неї розташовується 2,2-літровий двигун виробництва Mercedes, що працює на дизельному паливі. Цей же мотор можна зустріти в седанах Q70 і Q50 , де він видає 170 к.с. потужності і 400 Нм крутного моменту. За чутками, у версії для Q30 його показники будуть занижені, але точні дані поки не розголошуються.
В інших версіях Infiniti Q30 будуть встановлені дизельні та бензинові ДВС об"ємом в межах від 1,5 до 2,2 літра. Їх характеристики теж поки не розкриваються. Випускатися автомобіль буде не в Японії, як передбачалося раніше, а на заводі компанії у Великобританії. В якості основного ринку розповсюдження вибрана Європа.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!