Туроператори вимагають доплату за новорічні тури

7 января 2015 - newsmoscow

У Ростуризм стали надходити скарги на туроператорів , які просять додаткових грошей за заброньовані тури . Якщо клієнт відмовляється доплачувати , скорочується тривалість його поїздки . Про це розповів керівник прес-служби відомства Ірина Щеголькова . Свою вимогу туроператори пояснюють зміною курсу рубля.
Один з туроператорів скоротив тривалість поїздки групі людей з 21 дня до 14 , вимагаючи при цьому доплату. Щеголькова каже, що це відбувається через те , що деякі туроператори не встигли до стрибка курсу валют передати гроші отельерам . Вплинути на туроператорів в цьому випадку ніяк не вийде , тому кожен турист повинен сам вирішити, що з цим робити. Проте слід врахувати, що відмова від туру може спричинити за собою 100% штраф, що зазвичай прописується у договорах .
Вирішити конфлікт у Фасі і Росспоживнагляді відмовляються. Щеголькова каже, що в Росспоживнагляді сказали, що підвищенням цін займаються не вони , а антимонопольна служба . У ФАС, в свою чергу , заявляють, що не в їх компетенції контролювати роботу туроператор і впливати на вартість турів, максимум, на що вони здатні в даному випадку - з"ясувати, наскільки завищені ціни .
Ірина Тюріна , прес-секретар Російського союзу туріндустрії , стверджує , що подібні дії з боку туроператорів учасники ринку не вітають. Турист , який оплатив свою поїздку, доплачує лише в тому випадку , якщо це прописано в договорі. Наприклад, якщо там вказано, що ціна на поїздку прив"язується до зміни курсу валют , то вимога доплати цілком законно. Якщо ж до зміни курсу була оплачена лише половина турпакета , туроператор має право зажадати другу частину оплати за новим курсом . Тому Тюріна радить всім мандрівникам уважно читати умови договорів.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!