Сечин обіцяє низькі ціни на бензин

7 января 2015 - newsmoscow

Глава «Роснефти » Ігор Сєчін заявив, що вони не допустять спекуляцій на ринку палива, і поставка нафтопродуктів на внутрішній ринок буде здійснюватися за низькими цінами. Як повідомляє агентство ТАСС , Сечин пообіцяв, що заправки «Роснефти» пропонуватимуть найдешевше пальне.
За його словами компанія не стане спекулювати заради підвищення цін. При цьому Сечін висловив сподівання, що Федеральна антимонопольна служба (ФАС ), яка повинна зайнятися розслідуванням , врегулює ситуацію з підвищенням вартості палива на російському ринку. Глава «Роснефти» також пояснив, що , незважаючи на світове зниження цін на нафту, вартість палива стала підвищуватися через збільшення податків і тарифів на залізниці (на 10 %). Ці фактори , природно, позначаться на поставках нафтопродуктів у віддалені райони , вважає Ігор Сєчін.
Президента Росії Володимира Путіна здивувало збільшення вартість бензину , що виникло в умовах палденія ціни на нафту. Розібратися в ситуації було доручено Федеральній антимонопольній службі . Відомство попросило російські нафтокомпанії врегулювати ціни на АЕС, щоб вони відповідали ситуації на ринку ситуації .
Наступного тижня відбудеться розгляд справи щодо «Роснефти », « Башнефть » і « Лукойлу ». ФАС вважає, що вони маніпулювали цінами на біржі. Крім того, на даний момент розглядається скарга на «Газпром нафта» і « Роснефть» про неповних паливних поставках незалежним власникам заправок.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!