Путін проти подорожчання алкогольних напоїв

7 января 2015 - newsmoscow

Президент РФ Володимир Путін у своєму інтерв"ю після засідання Держради і президентської Ради з культури розповів, що він категорично проти зростання цін на алкогольну продукцію.
Основна проблема криється в тому, що різна нелегально виготовлена ​​горілка по небезпечній рецептурою, сурогати та інші «небезпечні» алкогольні напої починають з"являтися тоді, коли у населення немає можливості придбати легальну продукцію . Також відомо, що деяку частину коштів від акцизів на алкоголь можна буде перенаправити на інвестиції в культурну спадщину. Про це заявив губернатор Московської області Андрій Воробйов.
Також , він додав, що для боротьби з алкогольною залежністю населення можна використовувати будь-які засоби . І основними виступають спорт і культура. Тому для збереження здоров"я населення не варто підвищувати ціни на алкоголь, як би дивно не звучало. Це пояснюється тим, що, на жаль, існує сумна тенденція , коли люди , купуючи неякісну , але дуже дешеву алкогольну продукцію , часто отруюються їй .
Володимир Путін сказав, що у вівторок вже спілкувався на цю тему з Дмитром Медведєвим. Президент сказав, що боротися з алкогольною залежністю необхідно здоровими засобами .
Відзначимо, що на тижні глава Росалкогольрегулірованія Ігор Чуян повідав, що зростання цін на горілку штовхає покупців переключитися на нелегальний алкоголь і різні сурогати . Даний факт є однією з причин, чому урядовці прийняли рішення про те, що ставку акцизу слід залишити на колишньому рівні (п"ятсот рублів) за один літр спирту і сто рублів - за 0, 5 літра.
Відомо, що з - за придбання споживачами нелегальних спиртних напоїв бюджет втрачає щороку до п"ятдесяти мільярдів рублів.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!