Продукти з ЄС можуть не повернутися на полиці російських магазинів навіть після скасування санкцій

7 января 2015 - newsmoscow

Як вже повідомлялося раніше , Россільгоспнагляд заборонив Албанії поставляти в Росію фрукти та овочі, тепер обмеження торкнулися м"ясної продукції з Італії та Німеччини. Хоча, її ввезення був заборонений ще в кінці літа.
Поставки м"яса, риби і морепродуктів, молока, молочної та рослинної продукції з країн ЄС , США, Канади, Норвегії та Австралії були заборонені в серпні. Це була відповідь Росії на санкції Євросоюзу та американського уряду.
Однак, «Российская газета» пише, що нові заходи Россільгоспнагляд прийняв незалежно від введеного раніше ембарго , тому навіть у разі скасування санкцій дію обмежень може продовжитися.
Нагадаємо, що з 8 грудня почне діяти також заборону на ввезення продукції рослинного походження з Албанії . Керівник відомства пояснив рішення тим, що Албанія поставляла в РФ фрукти з « заборонених країн» - з 21 наданого фітосанітарного сертифіката 20 виявилися « липовими» . У Россільгоспнагляді вважають, що фітосанітарна служба Білорусії не справляється зі своїми обов"язками на кордоні Митного союзу.
Тим часом поставляти м"ясну продукцію в Митний союз дозволили Тунісу та Туреччини.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!