Албанія більше не буде поставляти Росії овочі та фрукти

7 января 2015 - newsmoscow

Згідно з рішенням Россільгоспнагляду поставки рослинної продукції з Албанії припиняться 8 грудня. Про це розповіло ТАСС , посилаючись на слова керівника відомства Сергія Данкверта .
У середині листопада російська сторона виявила, що Албанія займається контрабандою європейських фруктів в РФ . У порівнянні з минулим роком поставки вишні, персиків і абрикосів виросли в 4 рази. А під час експертизи сертифікатів на продукцію з боку Албанії були виявлені ознаки фальсифікації. Після була знайдена і компанія, яка друкувала в чеській друкарні « липові» албанські фітосанітарні сертифікати .
Россільгоспнагляд ще в середині осені попереджав, що через можливе реекспорту фруктів у Росію поставки з Албанії можуть обмежити. Відомство вже три рази робило запит інформації про сертифікати , які супроводжують конкретні партії фруктів, а також про сільгосп культурах , вирощуваних в Албанії. Жодної відповіді отримано не було.
Нагадаємо, що раніше у відповідь на економічні санкції Америки і ЄС Росія обмежила ввезення продуктів харчування з країн Євросоюзу і ряду інших держав.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!