ОБСЄ заявляє про інтенсивні обстріли в Донбасі

27 апреля 2015 - newsmoscow

Представители специальной мониторинговой миссии ОБСЕ в воскресенье зафиксировали интенсивные обстрелы села Широкино, говорится в ежедневном

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в неділю зафіксували інтенсивні обстріли села Широкино , йдеться в щоденному звіті організації .
Протягом дня з двох пунктів спостереження , розташованих в 1,5 і 4,5 кілометра на північний захід від Широкино , спостерігачі СММ зафіксували 69 танкових пострілів і 344 мінометні постріли ( 82 і 120 міліметра) , передає РІА Новини .
Співробітники місії також чули два гучних вибуху , ймовірно , артилерійських пострілів, що відбулися в 300 метрах від позиції спостерігачів.
« Безпілотні літальні апарати місії СММ зафіксували 11 танків і чотири БТР з моторизованої піхотою , просувалися через село Куликове ( в 15 кілометрах від Широкино )», - наголошується в звіті. Крім цього , за останні три дні безпілотники зафіксували 17 танків, три самохідні гаубиці і 60 БТР на контрольованій ДНР території в 50 кілометрах на північ від Широкино .
Влада України почали в квітні минулого року в Донбасі силову операцію проти невдоволених держперевороту жителів регіону. За останніми даними ООН , жертвами конфлікту стали понад 6000 осіб. Проблема врегулювання української кризи обговорюється на переговорах в різних форматах , зокрема, в ході зустрічей контактної групи в Мінську за посередництва Росії і ОБСЄ.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!