Росія вийшла на перше місце в медальному заліку Європейських Ігор у Баку

16 июня 2015 - newsmoscow

Третий соревновательный день на Европейских играх в Баку получился наиболее успешным на данный момент для

Третій змагальний день на Європейських іграх в Баку вийшов найбільш успішним на даний момент для збірної Росії і за кількістю золотих , і за загальною кількістю завойованих медалей. Чотири золота , два срібла і дві бронзи дозволили російській команді обійти господарів турніру в медальному заліку і піднятися на перше місце.
Росіяни завоювали золоті медалі в чоловічих і жіночих командних змаганнях зі спортивної гімнастики, ще два золота Росії принесли перемоги синхроністок у змаганнях груп і дуетів (Дарина Кулагіна і Валерія Филенкове ), повідомляє РІА Новини.
Срібними призерами перших Європейських ігор стали Світлана Ліпатова (боротьба , вагова категорія до 60 кілограмів ), Олексій Коровашко та Ілля Первухін , які перемогли у змаганнях каное- двійок на дистанції 1000 метрів. Бронзу вибороли Наталія Воробйова (боротьба , до 69 кг ) і Валентина Ісламова (боротьба , до 48 кг).
Після трьох змагальних днів збірна Росії лідирує в загальному заліку з дев"ятьма золотими , двома срібними і чотирма бронзовими медалями.
На другому місці йдуть господарі турніру - команда Азербайджану ( 7-2-7 ) , на третьому - збірна Туреччини ( 4-2-6 ) .