Жінку засудили за те, що вона знімала відеоролик порнографічного характеру в стінах церкви

7 января 2015 - newsmoscow

Одна з мешканок Австралії нещодавно була засуджена за те, що знімала відеоролики відвертого характеру в станах церкви. За даними представників правоохоронних органів , жінка двадцяти дев"яти років на ім"я Еліза відома багатьом користувачам мережі Інтернет як « Бабс » - дівчина, яка записує відеоролики еротичного змісту і викладає їх на паблік . Деякий час тому засуджена зняла кілька аматорських фільмів інтимного характеру , перебуваючи в релігійному закладі. Крім того, перед тим, як перейти до еротичних сцен, дівчина демонстративно хрестилася і клала біблію , яка була у неї в руках , поруч з собою, щоб повністю звільниться від предметів і постати перед об"єктивом камери оголеною.
Жінка була засуджена судом до трьох місяців позбавлення волі (умовно) . Крім цього , зловмисниці необхідно буде заплатити в казну міста Хершінг близько п"яти з половиною тисяч євро.
Відомо, що жінка поширювала відеоролики порнографічного змісту в інтернеті і встигла заробити на них більше десяти тисяч євро.
У поліцію із заявою про непристойну поведінку жінки на території церкви звернувся священик Бернхард Пауер . Чоловік розповів представникам правоохоронних органів про те, що дна з місцевих мешканок неналежним чином веде себе в домі Божому . Сам же священик не знав про справи Елізи, але один з парафіян церкви розповів служителю про те, що в стінах релігійної установи здійснюються неналежні вчинки.
На суді Еліза зізналася у скоєному і прилюдно попросила вибачення у священика і всіх парафіян, аргументуючи свою поведінку тим, що не знала, що на території церкви забороняється законом знімати порнографічні відеоролики.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!