В Іркутській області засуджений на смерть заколов себе цвяхом

7 января 2015 - newsmoscow

З"явилися відомості про те , що на території Іркутської області проводиться перевірка щодо факту смерті одного із засуджених , який відбував покарання в колонії №9 . Такі дані були оприлюднені представником прес- служби регіонального ГУФСІН .
У повідомленні наголошується, що п"ятнадцятого грудня у приміщенні штрафного ізолятора вищевказаної виправній колонії засуджений, якому нещодавно виповнилося двадцять шість років, повністю роздирав собі грудну клітку іржавим цвяхом. Ті поранення, які молода людина завдав сам собі за допомогою цвяха, призвели до летального результату . Відзначимо, що медики боролися за життя засудженого на протяг півгодини, проте чоловіка так і не вдалося врятувати.
За попередніми відомостями , спочатку засуджений лише хотів привернути до себе увагу правоохоронців, оскільки був не згоден з рішенням визначити його в штрафний ізолятор , але демонстрація обурення занадто затяглася і, можливо, молодий чоловік перестарався з актом членоушкодження - саме з цієї причини засудженого більше немає в живих.
За факт смерті двадцятишестирічного засудженого проводяться перевірки як з боку слідчих органів СК РФ по Іркутському району, так і з боку ГУФСІН РФ по області.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!