У Парижі за зрив меси феміністка отримала умовний термін

7 января 2015 - newsmoscow

Провокаційна акція в одному з паризьких храмів закінчилася для Елоїзи Бутон , минулого активістки скандального руху FEMEN, умовним терміном . Виправний суд Парижа засудив дівчину до тюремного ув"язнення строком на один місяць умовно.
Витівка могла обійтися 31-річної Елоїзі ще дорожче: прокурор запитував штраф в 1500 євро і до 4 місяців в"язниці, а адвокат священика храму наполягав на грошове стягнення в розмірі 10 000 євро. Тим не менш, за рішенням суду за ексгібіціонізм Бутон отримала лише умовний термін.
Події відбувалися в грудні минулого року. Зайшовши в храм святої Марії Магдалени напередодні Різдва, Елоїза Бутон оголилася до пояса і відправилася до вівтаря. Близько десятка людей , серед яких були в основному учасники хору, побачили на спині у дівчини напис «Різдво відміняється» .
За словами феміністки , акція присвячувалася ветеранам боротьби за право робити аборти, які в 1971 році у Франції дозволялися на законодавчому рівні. Підійшовши до вівтаря, Елоїза розкидала навколо нього печінка теляти , яка відповідно до задуму уособлювала « абортований зародок Ісуса». У суді Бутон пояснила , що своїми діями хотіла « спровокувати усвідомлення » в суспільстві, а , частково оголившись , здійснила «політичний вчинок» .
Нагадаємо, що за пошкодження дзвону собору Паризької Богоматері дев"ять інших учасниць FEMENтоже отримали покарання . За вчинок , який був здійснений в минулому році, суд зобов"язав їх виплатити штраф у розмірі 1500 євро.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!