У московській лікарні 13-річний хлопчик згвалтував свого сусіда по палаті

7 января 2015 - newsmoscow

В Морозовський дитячої клінічної лікарні тринадцятирічний підліток поглумився над семирічним сусідом по палаті. Свій вчинок школяр пояснив тим , що дитина нібито знімав його на свій планшет. Оскільки підозрюваний ще не досяг повноліття, кримінальне покарання йому не загрожує , розповіли LifeNews .
Інцидент стався в одній з палат хірургічного відділення лікарні ввечері 8 грудня. Посварившись через планшета зі своїм сусідом Юрою , тринадцятирічний Роман накинувся на нього і продовжував гвалтувати протягом години, після чого заснув.
За словами Романа , до цього вони спілкувалися з Юрою нормально, проте в той день йому здалося, що семирічний сусід по палаті знімав його на свій iPad . Підліток стверджує, що не розуміє, як вийшло так, що він перейшов до насильства.
Потерпілий розповів про те, що трапилося своєї матері, яка і звернулася до Слідчого комітету , вимагаючи покарання для малолітнього насильника .
Хлопчиків виписали з лікарні в той же день, а співробітникам лікарні заборонили коментувати інцидент . Один з лікарів , розповів, що персонал все ще перебуває в шоці від того, що сталося - вони не були в курсі події , поки батьки не підняли паніку.
Це не перший випадок зґвалтування в російських лікарнях. П"ять років тому в челябінської дитячій лікарні №8 кілька підлітків знущалися над своїм сусідом по палаті, гвалтуючи його до непритомності . А все тому, що хлопчик читав книги і відмовлявся від сигарет та наркотичних таблеток. За злочинні діяння підлітків поставили на облік до міліції.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!