У Колумбії різдвяна ніч видалася кривавої

7 января 2015 - newsmoscow

У Колумбії , згідно з оприлюдненими поліцією даними кримінальної статистики , в день святкування Різдва було вбито більше тридцяти осіб. Про це розповів ElTiempo .
Насильницькою смертю в різдвяну ніч померли тридцять шість чоловік. Тільки в Ботоге були вчинені сім вбивств.
На думку місцевої влади , можна сказати, що свято цього року видався спокійним. Наприклад , минулого року в цей же час вбили сорок вісім чоловік, а в позаминулому - вісімдесят сім.
Кривавої видалася не тільки ніч, а весь день 24 грудня. До шостої години вечора сорок шість осіб померли, а вісімдесят дві були поранені. У 2013 році ці цифри були на 28% більше - тоді за цей же період було вбито сто п"ятнадцять чоловік.
У це Різдво бійок зі смертельним результатом між друзями та родичами було менше : постраждав тридцять один чоловік. Для порівняння, в минулий рік за аналогічних обставин з життя пішли двадцять колумбійців , сто сімдесят дев"ять були травмовані.
Глава поліції Колумбії генерал Родольфо Паломіно каже, що більше половини вбивств були скоєні під дією алкоголю та особистої неприязні. Всього в Різдво зафіксували 3327 конфліктів (торік було на 909 випадків більше).
На дорозі в різдвяну ніч загинула лише одна людина . Його збив у місті Соача п"яний водій . У 2013 році під колесами автомобілів загинули семеро. Хоча на наступний день після Різдва п"яні водії збили ще чотирьох людей.
Зате в цей раз ніхто не помер від випадкової кулі . Влада припускає , що подіяло обіцянку виплатити нагороду кожному, хто повідомить в поліцію про стрілянину в повітря. Не зафіксовано і випадків загибелі нетверезих пасажирів.
За словами Родольфо Паломіно , вбивств в Колумбії стало набагато на 12% менше. За рік було вбито на 2147 осіб менше, ніж торік.
Крім вбивств були в різдвяну ніч і пожежі. У них тридцять сім осіб загинули п"ятдесят і дев"ять отримали опіки.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!