У Каліфорнії 4-річну дівчинку врятував від викрадення 13-річний брат

7 января 2015 - newsmoscow

У Ланкастері (Каліфорнія ) був затриманий 61- річний чоловік. Його підозрюють у спробі викрадення чотирирічної дитини . Зловмиснику не вдалося відвести дівчинку з собою , так як на захист став її брат. Коли він міцно стиснув руку сестри і почав кликати на допомогу , злочинець відмовився від своєї затії .
Як повідомляє The New York Daily News , пенсіонеру , якого звуть Ірл Вільямс , загрожує кримінальне покарання . Його заарештували з правом звільнення під заставу в сто тисяч доларів.
За попередніми даними , дівчинка гуляла у дворі, коли до неї підійшов Вільямс і поцікавився, як її звати. Після цього чоловік схопив її за руку, намагаючись відвести з собою .
Однак 13-річний брат , який став свідком події , схопив сестру за руку і став голосно кликати на допомогу . Злякавшись , викрадач залишив дітей і втік.
Почувши крики хлопчика , сусіди викликали поліцію, яка і затримала Вільямса , який не встиг толком втекти з місця злочину .
Відомо , що діти, які опинилися вплутаними в цю неприємну історію , живуть у неповній сім"ї . Заступник шерифа округу Лос -Анджелес назвав юного рятівника справжнім героєм . У нагороду за порятунок сестри хлопчик отримав від співробітників поліції іграшки.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!