Поліція Нижнього Новгорода заарештувала чоловіка, який підозрюється у жорстокому вбивстві молодої дівчини

7 января 2015 - newsmoscow

Охоронці порядку Нижегородської області спрацювали оперативно і в найкоротші терміни зуміли розкрити злочин , а саме - вбивство молодої дівчини, якій цеглою розкроїли череп. Зловмисником виявився чоловік з неврівноваженою психікою , що зустрів жертву по шляху з нічного клубу . Можливо, він винен і в згвалтуванні.
Ув"язнення загрожує двадцятиоднорічний хлопцеві, який зізнався у скоєному. Дана інформація доступна на офіційному сайті поліцейського управління .
Розслідування обставин злочину почалося після 21 грудня, коли на території гаражного кооперативу на Балхашської вулиці Радянського району випадково виявили тіло дев"ятнадцятирічній Дар"ї Калініної - студентки першого курсу ННГУ ім. Лобачевського.
Відомо, що для впізнання трупа поліції довелося звернутися до членів студентської ради . Їм показали фотографію , що демонструє жахливу картину - тіло дівчини все в крові , розтрощені черепна коробка і злегка стягнуті штани.
Опитування свідків виявив , що в ніч на 21 грудня Д. Калініна відвідувала нічний клуб «Мило » і поїхала звідти на таксі в районі п"ятої ранку . Її супроводжував молодий чоловік у верхньому одязі синього кольору.
Одна з подруг загиблої, Анна Нікітіна каже, що була в нічному закладі разом з Дариною і та покидати місце відпочинку не збиралася. Вона не забирала з гардеробу свою шубу, але при цьому була виявлена ​​в білій куртці . Однак , охоронці розважального закладу повідомляють, що насильно дівчину ніхто не виводив .
Слідами вбивці пішли поліцейські з відділу Н7 . Вони швидко зреагували і зловили підозрюваного наступного дня . Як запевняє затриманий, він зустрівся з дівчиною рано вранці .
Із слів підозрюваного можна зрозуміти наступне : Дар"я перебувала в стані алкогольного сп"яніння , тому чоловік без праці зумів завдати їй близько трьох ударів в голову цеглою. Хлопець також повідомляє, що скоїв вбивство у пориві невмотивованої агресії .
Паралельно з поширенням інформації про жахливу подію , форум пошуково - рятувального загону «Волонтер » опублікував звернення до всіх дівчат . У ньому йдеться : враховуючи звіряче вбивство Дар"ї (при експертизі був виявлено, що її зґвалтували й задушили ) , всі дівчата повинні бути дуже пильні і просити близьких стежити за їх переміщеннями , щоб можна було запобігти злочину . Дуже лякає той факт, що останнім часом в Нижньому Новгороді досить часто стали відбуватися подібні ситуації .
Інформація , добута поліцейськими , свідчить про те , що обвинувачений працює і характеризується як цілком адекватна людина . Кримінальну справу порушено на підставі докази вбивства .
Інша подруга постраждалої, Ірина каже , що Дарина була дуже товариською , доброю, веселою і всім подобалася. Незважаючи на любов до вечірок і клубам вона була цнотливою .
Варто нагадати , що всього за пару місяців в Нижньому Новгороді було скоєно вже кілька жорстоких вбивств молодих дівчат. У листопаді в нежилому будинку знайшли тіло дев"ятнадцятирічній Марії Глінкіна , яке було повністю оголене . Як з"ясувалося пізніше , дівчину задушили пластиковим пакетом. Про таке звірячому злочині написала навіть іноземна преса . Однією з можливих версій вбивства є те, що батько Марії мав відношення до арешту А. Чикатило .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!