На Алтаї заарештовано чоловіка , який розповсюджував порнографічні матеріали за участю малолітньої дівчинки

7 января 2015 - newsmoscow

Один з районних судів Алтайського краю розглянув справу і виніс вирок сорокап"ятирічного чоловікові , якого спіймали за виготовлення, а також спроби поширення матеріалів порнографічного змісту. Злочинець хитрістю добився від школярки , щоб вона відправила йому інтимні фотографії своїх частин тіла. Після цього, житель Московської області опублікував фото дівчинки в соціальній мережі. Дізнавшись це , п"ятнадцятирічна спробувала покінчити життя самогубством.
Суд засудив зловмисника до дев"яти років тюремного ув"язнення . Перебувати весь цей час він буде у виправній колонії суворого режиму.
Як відомо з матеріалів справи, влітку 2013 чоловік познайомився в соціальній мережі « ВКонтакте» з п"ятнадцятирічної дівчинкою , яка проживає в місті Заринск . Спілкування між ними було аж до кінця осені 2013 .
Під час спілкування за допомогою прохань і умовлянь за гроші злочинець виманив у дівчинки фото порнографічного змісту. Пізніше, при використанні погроз він змусив школярку зробити фотозйомку за допомогою Skype.
Коли бандит поширив інтимні фотографії школярки в інтернеті, вона намагалася вчинити суїцид .
Співробітники поліції зуміли досить швидко визначити особу підозрюваного . Злочинця зловили в Московській області і відвезли в Заринск , де посадили під варту.
Зловмисник звинувачується за таким декільком статьям.Ізначально , його повинні були посадити у в"язницю на п"ятнадцять років.
У процесі слідчих робіт стало відомо , що злочинець займався шантажем дівчаток з усіх куточків Росії . Отримані матеріали послужили основою багатьох кримінальних справ, розслідування яких тривають.
Глава слідчого відділу А. Можаєв розповів, що в процесі розгляду справи дівчинці було відшкодовано шкоду, заподіяну злочинцем у зв"язку з аморальним вчинком . Тому , стаття " Доведення до самогубства " не був йому приписана , так як все мирно врегулювати.
В Алтайському краї раніше ніколи не відбувалося подібних випадків.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!